+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

Masáže

Športová masáž

Tu je základné porovnanie rozdielov s klasickou masážou:

  1. Masér nemasíruje zákolennú jamu, lakťovú jamu a ani pazuchovú jamu.
  2. Venuje sa jednotlivým častiam, zameriava sa na najpreťažovanejšie časti, individuálne podľa druhu športu a pocitu športovca.
  3. Je dynamická a rýchla.
  4. Trvá najviac 20 minút, záleží od cieľa masáže.

 

 

Dĺžka procedúry

30 min

športová masáž

Nezabúdajte však, že športovej masáži je lepšie vyhnúť ak vás trápia hrany či tŕňové výbežky kostí, pri kožných poraneniach , pri chorobných stavoch, pri zvýšenej telesnej teplote, počas menštruácie, pri akútnych krvných výronoch alebo pri zdravotnom stave, ktorý neumožňuje a nedovoľuje aplikovať masáž.

Viac o športovej masáži sa dočítate aj v našom Magazíne v téme Po dobrom športovom výkone ešte lepšia športová masáž! Toto sú jej benefity
Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

30 min

Maderoterapia je 100% prírodná, bezbolestná, anticelulitídna terapia, založená na použití anatomicky navrhnutých pomôcok z dreva. Vďaka ním sa pri masáži vieme dostať hlbšie do podkožia a tak ovplyvniť štruktúru tkaniva, stimulovať lymfatický systém a aktivovať metabolizmus. Telo začne prirodzene vylučovať prebytočnú telesnú tekutinu a toxíny, čo má za následok redukovanie objemu problematických partií a ich spevnenie.

60 min

Máte málo času na starostlivosť o svoju pleť a telo? Využite našu špeciálnu službu ALMA power hodinka, v ktorej sa za 60 minút postaráme o vaše ruky, nohy aj pleť.

40 min

Chemický peeling je veľmi účinnou a starou metódou starostlivosti o ľudskú pokožku, ktorú si zamilovali už v minulosti Egypťania. Chemický peeling patrí do rúk lekárov a vyškolených kozmetičiek, ktorí používajú predovšetkým ovocné kyseliny.

Ide o sezónnu službu. Chemický peeling vykonávame iba počas zimných mesiacov.

Máte záujem? Objednajte sa.

Pov. Bystrica
Bratislava