+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

o nás

Spoznajte náš príbeh

AlmaCare je o ľudoch, AlmaCare je príbeh…

…od školy ma volali Alma. Som na túto prezývku hrdá, používajú ju moji najbližší a znamená pre mňa pekné spomienky a zážitky, ku ktorým sa rada vraciam. Môj prvý pedikérsky salón som otvorila so zámerom dať Vám nielen krásne nohy, ale hlavne príjemné pocity oddychu a vyriešené pedikérske problémy. A teda, aby mal každý na salón “Beauty by Almacare” pekné spomienky a rád sa ku nám vracal.

Po istom čase som začala cítiť prirodzenú potrebu rásť a rozšíriť portfólio služieb a tak som pridala do prvého Bratislavského salónu.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás úplná priorita, čo sa odráža v našom profesionálnom a diskrétnom prístupe a príjemnom prostredí. Sme posadnutí prirodzenou krásou a našim cieľom je, aby ste od nás odchádzali spokojní a sebavedomí. Pracujeme s modernými prístrojmi a výrobkami od nemeckých a talianskych výrobcov, pri skincare službách používame slovenské výrobky značky PIMP.

Sme posadnutí kvalitou, sme posadnutí vašou spokojnosťou, SME POSADNUTÍ VAŠOU KRÁSOU!

história

Ako to celé začalo

2018
august

AlmaCare sa narodilo 🙂 Po niekoľkých mesiacoch práce pre salón v centre Bratislavy ako pedikérka som nastavila firmu AlmaCare na splnenie môjho sna - vlastného salónu krásy. Miesta založeného na kvalite, čistote a spokojnosti zákazníka, na ktoré budú zákazníci mať tie najlepšie spomienky ...a vtedy som prepadla posadnutosti krásou vášho tela!

2019
jún

Sen z augusta 2018 sa stal realitou a v Bratislavskom Ružinove otvárame pedikérsky salón AlmaCare - krásny vo farbách AlmaCare, novozariadený funkčne, novovybavený tým najlepším čo sa dá. Posadnutosť vašou krásou sa stane všadeprítomná. A zo mňa sa okrem pedikérky stáva aj podnikateľ a manažér (S odstupom času zisťujem, že to nie je ľahká funkcia 🙂 ) 

 

2019
október

Máme aj kozmetiku! Prirodzená túžba rásť a poskytovať ďalšie služby okrem pedikúry sa zosobnila v úžasnej osobe Katke, kozmetičke, ktorá prišla do Ružinovského salónu a dala slovu kvalita a krása ešte väčší význam. Dve Katky, dve baby posadnuté krásou ich zákazníkov. 

 

2020
júl

Po niekoľko mesačnom odsune otvárame AlmaCare salón v Považskej Bystrici. Postavený na tých istých princípoch - kvalita, čistota a spokojnosť našich zákazníkov. Vybavenie prevažne nemeckých výrobcov, zariadenie presne na mieru, priestory uspôsobené tak, aby každý zákazník bol v miestnosti sám a aby sa mu naše dievčatá venovali absolútne nerušene. Okrem pedikúry, kozmetiky začíname s masážami a starostlivosťou o pokožku, stavajúc na výrobkoch PIMP your body. Je krásny, je nový, je to AlmaCare, je tu pre vás. A dievčatá sú úplne posadnuté vašou krásou!

Team

Kto sa o vás bude starať?

AlmaCare je o profesionáloch s tým najlepším prístupom k zákazníkovi. Náš tím je presne taký!

Pov. Bystrica
Bratislava