o nás

Spoznajte náš príbeh

AlmaCare je o ľudoch, AlmaCare je príbeh…

…od školy ma volali Alma. Som na túto prezývku hrdá, používajú ju moji najbližší a znamená pre mňa pekné spomienky a zážitky, ku ktorým sa rada vraciam. Môj prvý pedikérsky salón som otvorila so zámerom dať Vám nielen krásne nohy, ale hlavne príjemné pocity oddychu a vyriešené pedikérske problémy. A teda, aby mal každý na salón “Beauty by Almacare” pekné spomienky a rád sa ku nám vracal.

Po istom čase som začala cítiť prirodzenú potrebu rásť a rozšíriť portfólio služieb a tak som pridala do prvého Bratislavského salónu aj kozmetické služby a otvorila nový beauty salón v Považskej Bystrici – mojom rodnom meste. Tu vám ponúkame služby pedikúry, kozmetiky, masáže, či skincare – starostlivosť o pokožku.

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás úplná priorita, čo sa odráža v našom profesionálnom a diskrétnom prístupe a príjemnom prostredí. Sme posadnutí prirodzenou krásou a našim cieľom je, aby ste od nás odchádzali spokojní a sebavedomí. Pracujeme s modernými prístrojmi a výrobkami od nemeckých a talianskych výrobcov, pri skincare službách používame slovenské výrobky značky PIMP.

Sme posadnutí kvalitou, sme posadnutí vašou spokojnosťou, SME POSADNUTÍ VAŠOU KRÁSOU!

história

Ako to celé začalo

august

AlmaCare sa narodilo 🙂 Po niekoľkých mesiacoch práce pre salón v centre Bratislavy ako pedikérka som nastavila firmu AlmaCare na splnenie môjho sna - vlastného salónu krásy. Miesta založeného na kvalite, čistote a spokojnosti zákazníka, na ktoré budú zákazníci mať tie najlepšie spomienky ...a vtedy som prepadla posadnutosti krásou vášho tela!

jún

Sen z augusta 2018 sa stal realitou a v Bratislavskom Ružinove otvárame pedikérsky salón AlmaCare - krásny vo farbách AlmaCare, novozariadený funkčne, novovybavený tým najlepším čo sa dá. Posadnutosť vašou krásou sa stane všadeprítomná. A zo mňa sa okrem pedikérky stáva aj podnikateľ a manažér (S odstupom času zisťujem, že to nie je ľahká funkcia 🙂 ) 

 

október

Máme aj kozmetiku! Prirodzená túžba rásť a poskytovať ďalšie služby okrem pedikúry sa zosobnila v úžasnej osobe Katke, kozmetičke, ktorá prišla do Ružinovského salónu a dala slovu kvalita a krása ešte väčší význam. Dve Katky, dve baby posadnuté krásou ich zákazníkov. 

 

júl

Po niekoľko mesačnom odsune otvárame AlmaCare salón v Považskej Bystrici. Postavený na tých istých princípoch - kvalita, čistota a spokojnosť našich zákazníkov. Vybavenie prevažne nemeckých výrobcov, zariadenie presne na mieru, priestory uspôsobené tak, aby každý zákazník bol v miestnosti sám a aby sa mu naše dievčatá venovali absolútne nerušene. Okrem pedikúry, kozmetiky začíname s masážami a starostlivosťou o pokožku, stavajúc na výrobkoch PIMP your body. Je krásny, je nový, je to AlmaCare, je tu pre vás. A dievčatá sú úplne posadnuté vašou krásou!

Team

Kto sa o vás bude starať?

AlmaCare je o profesionáloch s tým najlepším prístupom k zákazníkovi. Náš tím je presne taký!