+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

ESHOP

Produkty

Urobte si radosť zážitkom. Zakúpte si naše darčekové poukážky do našich salónov bezčasového obmedzenia. 

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

ZOBRAZIŤ FILTER

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

Keď hľadáte jedinečný beauty zážitok pre vašu lásku, valentínsky darčekový poukaz v hodnote 25 eur je skvelým spôsobom, ako ju potešiť. Doprajte jej kvalitu AlmaCare bez kompromisov a dovoľte nám postarať sa o ňu. V Almacare ho vybavíte online za pár sekúnd a má jednoročnú platnosť!
Keď hľadáte jedinečný luxusný beauty zážitok pre vašu lásku, valentínsky darčekový poukaz v hodnote 50 eur je skvelým spôsobom, ako ju potešiť. Doprajte jej kvalitu AlmaCare bez kompromisov a dovoľte nám postarať sa o ňu. V Almacare ho vybavíte online za pár sekúnd a má jednoročnú platnosť!
S darčekovou poukážkou v hodnote 50€ máte len jediný problém – ktorú službu si vybrať? Ten najlepší spôsob ako potešiť seba, alebo blízkeho, bez limitov pri výbere kvalitných služieb, s jednoročnou platnosťou. Takto sa robí radosť bez limitov, naplno.
Sada je určená pre mladšiu pleť a obsahuje Hydratačný telový balzam 225ml, Hydratačný telový šampón 225ml, Pedicalx zmäkčujúci krém na päty 15ml, Zvláčňujúci krém na ruky 15ml + Vianočnú ozdobu ZDARMA.
Sada je určená pre zrelú suchšiu pleť a obsahuje Renovia denný krém 50ml, Renovia nočný krém 50ml, Renovia očný krém CPK 30ml a zdarma guľatý balzám na pery. Jemne pôsobí na vyhladzovanie vrchnej vrstvy pokožky.
Sada obsahuje sprchový gél 200ml a šampón 200ml a bezpochyby urobí radosť všetkým, ktorí sa radi nechajú uniesť na vlnách exotických i bylinkových vôní a povznesú svoju dennú očistu na radostný rituál.
Sada obsahuje Jemný krém na ruky (50ml) s vôňou citrusov a Ochrannú pomádu na pery (4,2g). Urobí radosť každej žene, ktorá niekoľkokrát denne siahne do kabelky pre pomocníkov na ošetrenie rúk a pier.
Sada obsahuje sprchový gél 200ml a šampón 200ml a urobí radosť mužom, ktorí si doprajú šetrnú prírodnú starostlivosť s účinkami bioaktívnych látok, rastlinných a éterických olejov s neodolateľnou arómou.
Všestranne upokojujúci éterický olej so sladko bylinnou, jemnou a ľahko kvetinovou vôňou. Má analgetické účinky, je hojivý na pokožku, znižuje krvný tlak, pomáha pri bolestiach, emočných ťažkostiach, či nespavosti.
Sada obsahuje bylinný čaj a éterický olej. V čajovej zmesi prevažuje medovka, bylinka s citrónovou vôňou, harmanček, ľubovník, lipa a ruža. Zmes éterických olejov spája vôňu rozkvitnutej lúky a balzamovú vôňu lesov.
Čajová zmes pozitívne pôsobí na pečeň a obličky a aktívne podporuje celkovú vitalitu tela. Odbúraním škodlivých látok sa zbavíte únavy a podporíte prirodzenú obranyschopnosť. Čaj je prirodzene dosladený sladkým drievkom.
Zmes olejov má upokojujúce a povznášajúce účinky na psychiku, podporuje tvorivosť, zlepšuje intuíciu, uľavuje pri depresii, strachu a melanchólii, prináša radosť a optimizmus, čím navodzuje pocit šťastia a uvoľnenia.
Zmes olejov má príjemnú pomarančovo-vanilkovú vôňu doplnenú vôňou vareného vína, ktoré spolu evokujú príjemné pocity zimného obdobia a vianočných sviatkov. Zmes harmonizuje organizmus, podporuje dobrú náladu.
Olej má príjemnú, teplú korenistú vôňu. Má protiinfekčné účinky, posilňuje srdcovú činnosť, dýchanie (časté a chronické ťažkosti, oslabená imunita), trávenie, pomáha pri močovopohlavných infekciách, vyčerpaní a depresii.
Olej má sladko-ovocnú vôňu. Má uvoľňujúce účinky, rozptyľuje úzkosť, depresiu, melanchóliu, osviežuje, pomáha pri nespavosti, reguluje zažívanie a funkciu čriev, pálenie záhy, žalúdočná neuróza, nevoľnosť, podráždenie.
Olej má sladko-korenistú vôňu.  Má antiseptický účinok, pôsobí protiinfekčne v zažívacom a dýchacom ústrojenstve, je vhodný pri únave, chlade, svalových, kĺbových a neuralgických bolestiach, posilňuje a dodáva istotu.
Pov. Bystrica
Bratislava