+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

ESHOP

SynCare

Urobte si radosť zážitkom. Zakúpte si naše darčekové poukážky do našich salónov bezčasového obmedzenia. 

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

ZOBRAZIŤ FILTER

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

Výživný, jemný denný krém s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej, ktorá pleť hydratuje a omladzuje, rastlinný lipid skvalan má zmäkčujúce a tiež hydratačné účinky, vitamín E má antioxidačné a regeneračné účinky.
Nočný, bohato hydratujúci a výživný krém s vysokým obsahom kyseliny hyalurónovej, ktorá pleť hydratuje a omladzuje, rastlinné lipidy skvalany a marhuľový olej pleť zmäkčujú a rastlinné polysacharidy ju regenerujú.
ILUMENIA rozjasňujúci krém pleť ihneď po aplikácií rozžiari a prejasní. Drobné nepravidelnosti sa potlačia a zjednotí sa prirodzená farba pleti. Morský oligokolagén zabezpečuje liftingový efekt, pleť je tak pevnejšia.
Krém bol vyvinutý pre hĺbkovú intenzívnu starostlivosť o suchú a citlivú pleť, ktorá vyžaduje nielen ochranu, ale aj výživu a účinnú hydratáciu. Svojím zložením pomáha udržiavať pleť vitálnu a aktívne pôsobí proti vráskam.
Krém bol vyvinutý pre hĺbkovú intenzívnu nočnú regeneráciu a starostlivosť o suchú citlivú pleť, ktorá vyžaduje nielen ochranu, ale aj výživu a účinnú hydratáciu. Regeneruje, udržuje vitalitu pleti a pôsobí proti vráskam.
Pov. Bystrica
Bratislava