+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Pedikúra

Zbavte sa zhrubnutých nechtov vďaka pedikúre

Zhrubnutý necht vie potrápiť nejedného z nás. Okrem toho, že narúša vzhľad, dokáže aj nepríjemne bolieť. V Alma Care zatočíme i s týmto problémom.

Dĺžka procedúry

15 min

Cena

5 €

zhrubnutý necht, ošetrenie, alma care, salón, pedikúra, starostlivosť o nechty

Najmä u starších ľudí sa stretávame so zhrubnutými nechtami, ktoré môžu spôsobovať problémy pri chôdzi a tiež estetický problém. U diabetikov zvyšujú riziko vzniku raniek na prstoch, a tým aj riziko zanesenia infekcie či vznik vredu.Nechty sú jedným z indikátorov nášho celkového zdravia. Podľa tvaru, hrúbky, farby a kvality nechtovej platničky vieme často odhaliť ochorenie vnútorných orgánov, autoimunitné ochorenia, nedostatok vitamínov a minerálov, prípadne prítomnosť baktérií alebo plesní.

Ako stenčiť zhrubnutý necht? Necht sa podľa potreby zmäkčí v dezinfekčnom kúpeli, alebo sa môže použiť prípravok na zmäkčenie nechtovej platničky. Následne pedikér ostrihá nechty špeciálnymi kliešťami, obrúsi necht profesionálnou pedikérskou brúskou, vyčistí nechtové valy, odstráni prebytočnú nechtovú kožičku. Necht veľakrát vyzerá po tomto zákroku ako nový.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava