+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Hĺbkové čistenie pleti

Čistenie pleti je pre starostlivosť o pleť kľúčové, rovnako i kvalitná kozmetika. Zažite oboje v Alma Care v Bratislave – Ružinov.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Hĺbkové čistenie pleti Alma Care

Zachovať si krásnu a zdravú pleť vyžaduje pravidelnú starostlivosť a čistenie. Medzi najžiadanejšie procedúry v našom salóne patrí kombinované hĺbkové čistenie, ktoré sa skladá z dvoch častí, mechanického (ručného) a prístrojového (skinscrubber) čistenia. Kombinovaným čistením sa dôkladne a hĺbkovo vyčistí pleť.

SKIN SCRUBBER je bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultrazvukových vĺn, ktorého cieľom je odstránenie nadbytočného mazu a zrohovatenej pokožky. Pôsobí jemne na pokožku príjemnými vibráciami bez využitia elektrického prúdu. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu.

Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebávať účinné látky.

Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé. Po hĺbkovom čistení pleti je vhodná dezinfekcia ozónom, ktorý uzatvára póry, podporuje proces hojenia a má výborné protizápalové účinky. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu pleti, odstraňuje jazvy. Mierny účinok sušenia viditeľne zlepšuje mastnú a zjazvenú pleť po akné.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava