+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

ESHOP

Pedibaehr

Urobte si radosť zážitkom. Zakúpte si naše darčekové poukážky do našich salónov bezčasového obmedzenia. 

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

ZOBRAZIŤ FILTER

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

Krémová pena s maslom z manga, olejom z kôstok broskyne a alatonínom je určená na účinné ošetrovanie suchej pokožky chodidiel. Štúdie potvrdili mimoriadne výsledky v hydratácii pokožky chodidiel pri diabetikoch.
Regeneračný krém je určený pre veľmi suchú pokožku chodidiel, chráni ju pred nadmerným vysychaním. Obsahuje za studena lisovaný olivový olej, pantenol, bambucké maslo. Pokožku upokojuje, udržiava ju mäkkú a pružnú.
Balzam je určený na ošetrovanie suchej, drsnej až popraskanej pokožky na chodidlách. Okrem prírodného bambuckého masla obsahuje aj panthenol, alantoín, vitamíny A a E, regeneruje a chráni tak namáhanú kožu.
Osviežujúci sprej, ktorý má chladivý účinok a rýchlo potláča zápach nôh. Obsahuje glycerín, alumíniumchlórhydrát a farnesol, ktorý vytvára priaznivé prostredie na povrchu pokožky a má ochranný účinok proti mykózam.
Pena je určená na ošetrenie chodidiel s citlivou pokožkou. Obsahuje jojobový olej, mandľový olej, glycerín a propolisový extrakt 6%. Propolis obsahuje éterické oleje, včelí vosk, vitamíny, flavonoidy a stopové prvky.
Pena je určená na ochranu suchej pokožky chodidiel. Klotrimazol má preventívne a ochranné účinky pred mykózami a urea hydratuje. Obsahuje pantenol, glycerín, kyselinu hyalurónovú a olej z broskyňových kôstok.
Pena je určená pre suchú a citlivú pokožku chodidiel. Rýchlo sa vstrebáva – vhodná aj pri používaní kompresných pančúch. Kyselina hyalurónová ju hydratuje a olej z kôstok broskyne a panthenol ju chránia a vyživujú.
Slúži na špeciálnu starostlivosť o štiepavé a zhrubnuté nechty. Jednoznačne zlepšuje ich poškodenú štruktúru. Jojobový olej a mastné kyseliny nechty vyživujú, bisabolol a klotrimazol ich chránia pred mykózami.
Pena je určená pre chodidlá s veľmi suchou a hrubou pokožkou. Olej z damascénskej ruže má upokojujúci účinok, urea, kyselina hyaluronová, glycerín a olej z marhuľových jadier pokožku hydratujú a vyživujú.
Pena s extraktom z magnólie je určená na pokožku a nechty na nohách citlivú na mykózu. Obsahuje tiež 5% urey, olej z ryžových klíčkov, panthenol, glycerín, ktoré zabezpečujú hydratáciu a regeneráciu pokožky.
Pov. Bystrica
Bratislava