+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

ESHOP

Nobilis tilia

Urobte si radosť zážitkom. Zakúpte si naše darčekové poukážky do našich salónov bezčasového obmedzenia. 

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

ZOBRAZIŤ FILTER

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

Sada obsahuje bylinný čaj a éterický olej. V čajovej zmesi prevažuje medovka, bylinka s citrónovou vôňou, harmanček, ľubovník, lipa a ruža. Zmes éterických olejov spája vôňu rozkvitnutej lúky a balzamovú vôňu lesov.
Čajová zmes pozitívne pôsobí na pečeň a obličky a aktívne podporuje celkovú vitalitu tela. Odbúraním škodlivých látok sa zbavíte únavy a podporíte prirodzenú obranyschopnosť. Čaj je prirodzene dosladený sladkým drievkom.
Zmes olejov má upokojujúce a povznášajúce účinky na psychiku, podporuje tvorivosť, zlepšuje intuíciu, uľavuje pri depresii, strachu a melanchólii, prináša radosť a optimizmus, čím navodzuje pocit šťastia a uvoľnenia.
Zmes olejov má príjemnú pomarančovo-vanilkovú vôňu doplnenú vôňou vareného vína, ktoré spolu evokujú príjemné pocity zimného obdobia a vianočných sviatkov. Zmes harmonizuje organizmus, podporuje dobrú náladu.
Olej má príjemnú, teplú korenistú vôňu. Má protiinfekčné účinky, posilňuje srdcovú činnosť, dýchanie (časté a chronické ťažkosti, oslabená imunita), trávenie, pomáha pri močovopohlavných infekciách, vyčerpaní a depresii.
Olej má sladko-ovocnú vôňu. Má uvoľňujúce účinky, rozptyľuje úzkosť, depresiu, melanchóliu, osviežuje, pomáha pri nespavosti, reguluje zažívanie a funkciu čriev, pálenie záhy, žalúdočná neuróza, nevoľnosť, podráždenie.
Olej má sladko-korenistú vôňu.  Má antiseptický účinok, pôsobí protiinfekčne v zažívacom a dýchacom ústrojenstve, je vhodný pri únave, chlade, svalových, kĺbových a neuralgických bolestiach, posilňuje a dodáva istotu.
Olej má horko-korenistú vôňu. Prečisťuje lymfatický systém, pomáha vylučovaniu toxínov (celulitída, opuchy, artérioskleróza),posilňuje zažívanie (zápcha, bolesti hlavy spôsobené pomalým trávením), uvoľňuje nervové napätie.
Olej má sviežu ihličnanovú vôňu. Má antibakteriálne účinky, pôsobí na dýchacie ťažkosti, výborne uvoľňuje zahlienené dutiny, pomáha pri infekciách močových ciest a reumatizme, pri únave.
Olej má sviežu pomarančovú vôňu. Má silné protikŕčové účinky, pomáha pri žalúdočnej nevoľnosti a podporuje vylučovanie žlče, taktiež výrazne uľavuje organizmu pri nepokoji, úzkosti a depresii.
Olej má sviežu, jemnejšiu vôňu ako mäta prieporná, má antiseptický a analgetický účinok, uvoľňuje svalové kŕče, reguluje peristaltiku čriev, napomáha pri prechladnutí, uvoľňuje hlieny.
Olej má osviežujúcu citrónovo-eukalyptovú vôňu. Je chladnejší ako bežný druh eukalyptového oleja. Používa sa na infekcie dýchacieho systému, na uvoľnenie kĺbov, svalov a chrbtice a pri reumatických ťažkostiach.
Kadidlo je z najlepších olejov pomáhajúcich pri nervovom napätí, depresii a nespavosti. Olej má protikŕčové účinky a pomáha pri celej rade dýchacích ťažkostí, zároveň má aj upokojujúce účinky, prečisťuje myseľ a navodzuje meditáciu.
Difúzer so šetrným ultrazvukovým odparovaním a jemným podsvietením, do priestoru rozptyľuje vybrané zmesi éterických olejov. Má milý detský dizajn, je vhodný pre každodenné použitie pre priestory do 30 m2.
Všestranne upokojujúci olej s hojivým a analgetickým účinkom na pokožku. Má sladko bylinnú, jemnú, ľahko kvetinovú vôňu. Prispieva k zníženiu krvného tlaku, pomáha pri emočných ťažkostiach či nespavosti.
Olej má intenzívnu bylinnú vôňu. Významne posilňuje celý organizmus, pôsobí hlavne proti infekciám v dýchacom, močovopohlavnom a zažívacom systéme, posilňuje srdce a krvný obeh, uvoľňuje myseľ a rozptyľuje melanchóliu.
Pov. Bystrica
Bratislava