+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

ESHOP

Laufwunder

Urobte si radosť zážitkom. Zakúpte si naše darčekové poukážky do našich salónov bezčasového obmedzenia. 

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

ZOBRAZIŤ FILTER

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

Špeciálny sprej je ideálny pre osvieženie potivých nôh. Prírodné látky mentol a gáfor majú chladivý účinok a zmierňujú pocit pálenia chodidiel pri ich zvýšenom zaťažení. Pravidelným používaním sa zvyšuje hygiena chodidiel a zmierňuje nepríjemný pach.
!!!Doskladnenie produktu odhadujeme na 1. aprílový týždeň!!! Objednávky prijímame.   Špeciálny krém pre použitie na veľmi hrubej, nerovnej, suchej a popraskanej pokožke na pätách, prípadne miestach, kde sa vytvárajú mozole. Suchá koža bude pravidelným používaním zjemnená.
Krém rýchlo zaistí zmäkčenie a zvláčnenie rohovinovej vrstvy pokožky, ktorá je neestetická a často veľmi boľavá. Rýchlo sa vstrebáva, nemastí a chráni pokožku pred obnovením zrohovatenej kože.
Krém obsahuje extrakty z hamamelu (1%) a harmančeka (0,7%), prostredníctvom ktorých účinne hydratuje a premasťuje suchú pokožku. Pri pravidelnom používaní sa pokožka stane mäkkou a pružnou.
Krém obsahuje vo vysoko účinnej forme ceramidy, ktoré posilňujú lipidovú vrstvu namáhanej suchej pokožky a zvyšujú tak jej hydratáciu. Je vhodný na každodennú starostlivosť najmä pre veľmi suchú, citlivú pokožku a pokožku diabetika.
Krém je vhodný pre pokožku, ktorá potrebuje efektívnu starostlivosť a zahriatie. Obsahuje arnikový extrakt (1%), ktorý chladným nohám s poruchou mikrocirkulácie krvi pomáha prehriatím, zároveň udržiava pokožku hodvábne hladkú.
Pov. Bystrica
Bratislava