+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

Kozmetika

Rádiofrekvencia tváre

Je pôsobenie striedavého elektrického prúdu, ktorý sa prenáša vo vlnách s vysokými frekvenciami, v tkanivách zvyšuje teplotu tým zahrieva bunky a zvýšená teplota podporuje tvorbu kolagénu,kyseliny hyalurónovej a elastínu v našej koži.Rádiofrekvencia sa teda už nevyužíva len v lekárstve ale svoje účinky si uplatnila aj v profesionálnych kozmetických salónoch.

Dĺžka procedúry

60 min

Mesto
salón krásy považská bystrica

Prienik rádiofrekvencie v kozmetike je a čiastočne až do zamše. Účinná je predovšetkým na obnovu kolagénových vlakien tým zlepšuje pružnosť a pevnosť kože. Preto opakovaním tejto procedúry vieme docieliť neinvazívny lifting tváre. Pleť bude vypnutá, zjemnená, redukujú sa vrásky.

Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky preto sa klient môže vrátiť ihneď do bežného života nakoľko nie je potrebný žiadny čas na zotavenie.

Rádiofrekvencia sa nesmie používať pokiaľ má klient kovový implantát,v tehotenstve,pri nádorových ochoreniach,pri srdcovo-cievnych chorobách,epilepsie.

Pre dosahovanie požadovaných efektov je veľmi dôležite rádiofrekvenciu opakovať v pravidelných intervaloch Odporúča sa 8 sedení 1-2 krát do týždňa a následne pre udržanie dosiahnutého výsledku každých 30 dní.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

90 min

Ultrazvukové ošetrenie pokožky je bezbolestná kozmetická procedúra. Mechanické vlnenie ultrazvuku mení tepelnú energiu v pokožke, a tak umožňuje lepšie vstrebávanie účinných látok do hlbokých vrstiev pokožky. Po procedúre bude pleť hydratovaná, vyživená, vypnutá.

Máte záujem? Objednajte sa.

Pov. Bystrica
Bratislava