+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Športová masáž

Športová masáž tvorí dôležitú súčasť prípravy amatérskych, ale i vrcholových športovcov , ktorí chcú opakovane podávať športové výkony a zároveň, čo najúčinnejšie predchádzať vzniku trvalého poškodenia organizmu.

Dĺžka procedúry

30 min

Cena

10 €

športová masáž alma care salón

Využíva sa počas celoročnej športovej prípravy. Podstata športovej masáže spočíva v silnejšom prítlaku a dôkladnejšom masírovaní napätého svalstva. Toleruje sa druh športu , ktorý športovec vykonáva.

Pred výkonom – prípravná tréningová masáž . Zahrievacia masáž pred zaťažením. Po výkone – ide o masáž odstraňujúcu únavu ,ktorú aplikujeme po výkone. Regeneruje a zároveň pripravuje telo na ďalší výkon. Masáž nie je vhodná pre ľudí , ktorým sa ľahko tvoria modriny a praskajú cievy .

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

40 min

Hovorí sa, že kvalitné a odborne odvedená kozmetická masáž tváre, krku ,dekoltu patrí medzi najúčinnejšie kozmetické procedúry a pôsobí na všetky tri vrstvy kože (pokožku, zamšu, podkožné väzivo).

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava