+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Športová masáž

Športová masáž tvorí dôležitú súčasť prípravy amatérskych, ale i vrcholových športovcov , ktorí chcú opakovane podávať športové výkony a zároveň, čo najúčinnejšie predchádzať vzniku trvalého poškodenia organizmu.

Dĺžka procedúry

30 min

Cena

10 €

športová masáž alma care salón

Využíva sa počas celoročnej športovej prípravy. Podstata športovej masáže spočíva v silnejšom prítlaku a dôkladnejšom masírovaní napätého svalstva. Toleruje sa druh športu , ktorý športovec vykonáva.

Pred výkonom – prípravná tréningová masáž . Zahrievacia masáž pred zaťažením. Po výkone – ide o masáž odstraňujúcu únavu ,ktorú aplikujeme po výkone. Regeneruje a zároveň pripravuje telo na ďalší výkon. Masáž nie je vhodná pre ľudí , ktorým sa ľahko tvoria modriny a praskajú cievy .

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

45 min

Rádiofrekvencia tváre je neinvazívna, bezbolestná procedúra, ktorej princípom je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože. Cielené prehriate kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky a stimulácií tvorby nových kolagénových a elastínových vlákien.

30 min

30 minútový balík Power wellness obsahuje okrem parafínového zábalu rúk aj reflexnú masáž chodidiel, pri ktorej sa stimulujú body na chodidlách. Súčasne vám kozmetička nafarbí riasy a obočie spolu s jeho úpravou.

60 min

Nejedného seniora trápia rôzne neduhy na chodidlách – zarastené nechty alebo zhrubnutá kože. V Alma Care vám vyriešime toto, ale i mnoho iného.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava