+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Parafínový zábal tvár

​Parafín je druh vosku, ktorý je vyrobený z ropy a obohatený o vitamín E. Vitamín E je významný antioxidant, ktorý chráni bunky pred rozkladom, regeneruje ich  a je potrebný pre udržanie zdravého a mladistvého zovňajšku našej kože.

Dĺžka procedúry

40 min

Cena

10 €

Kozmetický parafín aplikujeme na tvár, krk a dekolt. Parafín ma okrem liečebných účinkov aj estetické účinky. Našu pleť prehrieva, uvoľňuje, zlepšuje krvný obeh, otvára pory, zvyšuje tonus pleti  a odovzdáva výživné látky ako napríklad minerály  vitamíny  ako je napríklad kremik, horčík, železo do pokožky.

Po parafínovom zábale koža bude jemná a hebká.  Výsledok je viditeľný takmer okamžite po ošetrení.  Je veľmi účinný na suchú, namáhanú  a popraskanú kožu. Parafínové zábaly nie sú vhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom, s cukrovkou a klientov ktorí majú zápalové ochorenie  kože. Kozmetický parafín aplikujeme na  kožu aspoň 1-2 krát mesačne.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

30 min

Masáž horúcimi lávovými kameňmi je relaxačnou terapiou, ktorá pomáha uvoľniť stuhnuté svaly a regenerovať poškodené jemné tkanivo na vašom tele.

15 min

Zhrubnuté nechty dokážu potrápiť nejedného z nás. Okrem toho, že narúšajú vzhľad, dokážu aj nepríjemne bolieť. V Alma Care vyriešime aj tento Váš problém.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava