+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Pedikúra

Zbavte sa zhrubnutých nechtov vďaka pedikúre

Zhrubnutý necht vie potrápiť nejedného z nás. Okrem toho, že narúša vzhľad, dokáže aj nepríjemne bolieť. V Alma Care zatočíme i s týmto problémom.

Dĺžka procedúry

15 min

Cena

5 €

zhrubnutý necht, ošetrenie, alma care, salón, pedikúra, starostlivosť o nechty

Najmä u starších ľudí sa stretávame so zhrubnutými nechtami, ktoré môžu spôsobovať problémy pri chôdzi a tiež estetický problém. U diabetikov zvyšujú riziko vzniku raniek na prstoch, a tým aj riziko zanesenia infekcie či vznik vredu.Nechty sú jedným z indikátorov nášho celkového zdravia. Podľa tvaru, hrúbky, farby a kvality nechtovej platničky vieme často odhaliť ochorenie vnútorných orgánov, autoimunitné ochorenia, nedostatok vitamínov a minerálov, prípadne prítomnosť baktérií alebo plesní.

Ako stenčiť zhrubnutý necht? Necht sa podľa potreby zmäkčí v dezinfekčnom kúpeli, alebo sa môže použiť prípravok na zmäkčenie nechtovej platničky. Následne pedikér ostrihá nechty špeciálnymi kliešťami, obrúsi necht profesionálnou pedikérskou brúskou, vyčistí nechtové valy, odstráni prebytočnú nechtovú kožičku. Necht veľakrát vyzerá po tomto zákroku ako nový.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

30 min

Pedikúra pre našich najmenších. Po kúpeli nôh sa nechtíky upravia do požadovaného tvaru. Ošetria sa problémové časti, ako napr. kurie oko, zarastený necht. Práve u detí je dôležité, aby si osvojili správny strihací návyk. Tým sa v budúcnosti dokážu vyvarovať problémom v spojitosti so zarastajúcim nechtom. Po ošetrení chodidla sa nôžka zľahka nakrémuje.

90 min

Jedinečná oddychová procedúra, ktorá v sebe spája profesionálnu pedikúru a relaxáciu pri peelingu, reflexnej masáži chodidiel alebo parafínovom zábale nôh. Wellness pedikúra je určená pre všetkých – pre ženy, mužov, starších aj mladších, ktorí si v dnešnej uponáhľanej dobe potrebuju oddýchnuť a nabrať energiu pri svetle sviečky a príjemnej hudbe. Reflexná masáž chodidiel –pri reflexnej masáži tlakom a trením chodidiel dochádza dráždeniu reflexných bodov a tým k stimulácii a nepriamemu ovplyvňovaniu vnútorných i vonkajších orgánov. Na naše chodidlo sa premieta prakticky celé naše telo, chrbtica, oči, uši, chrbtica, žalúdok…. Masážou reflexných zón na chodidlách aktivujeme cez reflexné dráhy samoliečiacie procesy v našom tele.
Reflexná masáž nôh je určená pre všetkých, ktorí potrebujú relaxovať, uvoľniť nervový systém. Odporúča sa pri poruchách pohybového systému, zablokovanej krčnej chrbtici, bolestiach veľkých kĺbov, migrenóznych stavoch.

30 min

Parafín je druh vosku, ktorý je vyrobený z ropy a obohatený o vitamín E. Vitamín E je významný antioxidant, ktorý chráni bunky pred rozkladom, regeneruje ich a je potrebný pre udržanie zdravého a mladistvého zovňajšku našej kože.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava