+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Detoxikačná medová masáž

Prírodný liečiteľ – medová masáž, je veľmi prospešný a pohodlný spôsob ako detoxikovať organizmus . Aplikáciou medu v sériách oživuje a povzbudzuje organizmus. Masáž odporúčame starším ako 15 rokov. 

Dĺžka procedúry

30-40 min

Cena

16 €

Masáže Považská Bystrica

Detoxikačná medová masáž je veľmi stará a osvedčená liečiteľská metóda. Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu pokožkou priamo na organizmu. Prostredníctvom pumpovacích pohybov rúk sú pri masáži medom vysávané staré usadeniny, toxíny a jedy z telesných tkanív. Táto masáž prebieha v troch fázach pričom jedna fáza trvá 10-15 minút.

Celková detoxikačná medová masáž trvá 30-40 minút. Medzi fázami sú prestávky , kedy masér poutiera masírovaného a aplikuje na neho mokrý zábal .Vzápätí znovu nanáša nový , roztopený med. Pri tejto masáží je možné , že masírovaný ukončí masáž po druhej fáze . Je to preto lebo med začína na tele hnednúť , dokonca sa vie zafarbiť až na čierno. Znamená to, že škodlivé látky sa z tela vylučujú von a med začína byť viac lepkavý na povrchu tela. Dôležité je , aby po tejto masáži masírovaný dodržiaval pitný režim. Mali by ste vedieť , že po antidetoxikačnej medovej masáži s

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

30 min

Pedikúra pre našich najmenších. Po kúpeli nôh sa nechtíky upravia do požadovaného tvaru. Ošetria sa problémové časti, ako napr. kurie oko, zarastený necht. Práve u detí je dôležité, aby si osvojili správny strihací návyk. Tým sa v budúcnosti dokážu vyvarovať problémom v spojitosti so zarastajúcim nechtom. Po ošetrení chodidla sa nôžka zľahka nakrémuje.

60 min

Nechajte kúpeľné soli, aby sa počas mokrej pedikúry postarali o vaše chodidlá i nechty. Mokrá pedikúra začína kúpeľom nôh s pridaním zmäkčovacích kúpeľných solí. Nasleduje dezinfekcia a samotné ošetrenie kože chodidla a päty.

40 min

Hovorí sa, že kvalitné a odborne odvedená kozmetická masáž tváre, krku ,dekoltu patrí medzi najúčinnejšie kozmetické procedúry a pôsobí na všetky tri vrstvy kože (pokožku, zamšu, podkožné väzivo).

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava