+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Lymfodrenáž (proti celulitíde)

Lymfodrenáž je špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém. Ak tento systém prestáva pracovať vzniká dysfunkcia lymfy.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Lymfodrenáž Alma care Masáž

Vtedy sa objavuje opuch, ktorý sa volá lymfedém. Účinky manuálnej lymfodrenáže sú: redukcia lymfedému, odtok lymfy z tkaniva, aktivácia lymfatických kolektorov (zberačov) . Taktiež sa táto masáž využíva ako prevencia na kŕčové žily alebo účinne pôsobí proti vzniku celulitídy.

Pôsobením masážnych hmatov nesmú po masáži vzniknúť modriny .
Masáž sa odporúča ľuďom , ktorý majú poruchu lymfatického systému. Trápi ich dlhodobý opuch. Odporúčaná dĺžka procedúry je 4-krát do mesiaca pokiaľ sa chceme zbaviť opuchu , to isté platí ak túto masáž využívame ako detoxikáciu.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

30-40 min

Prírodný liečiteľ – medová masáž, je veľmi prospešný a pohodlný spôsob ako detoxikovať organizmus . Aplikáciou medu v sériách oživuje a povzbudzuje organizmus. Masáž odporúčame starším ako 15 rokov. 

90 min

Jedinečná oddychová procedúra, ktorá v sebe spája profesionálnu pedikúru a relaxáciu pri peelingu, reflexnej masáži chodidiel alebo parafínovom zábale nôh. Wellness pedikúra je určená pre všetkých – pre ženy, mužov, starších aj mladších, ktorí si v dnešnej uponáhľanej dobe potrebujú oddýchnuť a nabrať energiu pri svetle sviečky a príjemnej hudbe.

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava