+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Lymfodrenáž (proti celulitíde)

Lymfodrenáž je špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém. Ak tento systém prestáva pracovať vzniká dysfunkcia lymfy.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Lymfodrenáž Alma care Masáž

Vtedy sa objavuje opuch, ktorý sa volá lymfedém. Účinky manuálnej lymfodrenáže sú: redukcia lymfedému, odtok lymfy z tkaniva, aktivácia lymfatických kolektorov (zberačov) . Taktiež sa táto masáž využíva ako prevencia na kŕčové žily alebo účinne pôsobí proti vzniku celulitídy.

Pôsobením masážnych hmatov nesmú po masáži vzniknúť modriny .
Masáž sa odporúča ľuďom , ktorý majú poruchu lymfatického systému. Trápi ich dlhodobý opuch. Odporúčaná dĺžka procedúry je 4-krát do mesiaca pokiaľ sa chceme zbaviť opuchu , to isté platí ak túto masáž využívame ako detoxikáciu.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

90 min

Jedinečná oddychová procedúra, ktorá v sebe spája profesionálnu pedikúru a relaxáciu pri peelingu, reflexnej masáži chodidiel alebo parafínovom zábale nôh. Wellness pedikúra je určená pre všetkých – pre ženy, mužov, starších aj mladších, ktorí si v dnešnej uponáhľanej dobe potrebujú oddýchnuť a nabrať energiu pri svetle sviečky a príjemnej hudbe.

30 min

Pedikúra pre našich najmenších. Po kúpeli nôh sa nechtíky upravia do požadovaného tvaru. Ošetria sa problémové časti, ako napr. kurie oko, zarastený necht. Práve u detí je dôležité, aby si osvojili správny strihací návyk. Tým sa v budúcnosti dokážu vyvarovať problémom v spojitosti so zarastajúcim nechtom. Po ošetrení chodidla sa nôžka zľahka nakrémuje.

30 min

Upravené obočie je veľmi dôležitou súčasťou  zovňajšku nielen žien ale aj mužov. Dobre upravené obočie dokonale zvýrazní naše črty tváre a náš pohľad sa stane príťažlivejším. Je veľmi dôležité zvoliť správny tvar a farbu obočia. Tvary obočia sa veľmi líšia a každému pristane niečo iné. Obočie môže byť klenuté, zaoblené, rovné  so strmým oblúkom…

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava