+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Lymfodrenáž (proti celulitíde)

Lymfodrenáž je špeciálna hmatová technika zameraná na lymfatický systém. Ak tento systém prestáva pracovať vzniká dysfunkcia lymfy.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Lymfodrenáž Alma care Masáž

Vtedy sa objavuje opuch, ktorý sa volá lymfedém. Účinky manuálnej lymfodrenáže sú: redukcia lymfedému, odtok lymfy z tkaniva, aktivácia lymfatických kolektorov (zberačov) . Taktiež sa táto masáž využíva ako prevencia na kŕčové žily alebo účinne pôsobí proti vzniku celulitídy.

Pôsobením masážnych hmatov nesmú po masáži vzniknúť modriny .
Masáž sa odporúča ľuďom , ktorý majú poruchu lymfatického systému. Trápi ich dlhodobý opuch. Odporúčaná dĺžka procedúry je 4-krát do mesiaca pokiaľ sa chceme zbaviť opuchu , to isté platí ak túto masáž využívame ako detoxikáciu.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

45 min

Chemický peeling je veľmi účinnou a starou metódou starostlivosti o ľudskú pokožku, ktorú si zamilovali už v minulosti Egypťania. Chemický peeling patrí do rúk lekárov a vyškolených kozmetičiek, ktorí používajú predovšetkým ovocné kyseliny.

10 min

Upravené obočie je veľmi dôležitou súčasťou  zovňajšku nielen žien ale aj mužov. Dobre upravené obočie dokonale zvýrazní naše črty tváre a náš pohľad sa stane príťažlivejším.

60 min

Skombinujte výhody suchej pedikúry s efektami tej mokrej, a užite si beauty zážitok na profi úrovni v salóne Alma Care v Považskej Bystrici. Kombinovaná pedikúra.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava