+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Aromaterapeutická masáž

Aromaterapeutická masáž je masážna terapia pri ktorej sa do masážnych olejov pridávajú esenciálne oleje. Každý esenciálny olej má iné liečivé účinky. Niektoré upokojujú iné zas povzbudia.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Aromaterapeutická masáž, alma care

Aromaterapeutická masáž je vhodná na liečenie problémov týkajúcich sa stresu a emocionálnych problémov pacientov. Pri masáži je ošetrené celé telo , od končekov prstov na nohách až po končeky vlasov na hlave. Masáž harmonizuje tok energie a priaznivo vplýva na fyzické a duševné zdravie človeka. Pomocou chladivých, plynulých hmatov uvádza organizmus do hĺbkovej relaxácie.

Aromaterapia sa neodporúča bezprostredne po operácií, po chemoterapií, pri infekčnom ochorení kože. Vedeli ste , že čuch je spojený s časťou mozgu , ktorá sa volá lymbický systém. Tento systém ovláda emócie , hormóny a ovplyvňuje nervový systém. Pri vdychovaní esenciálnych olejov sa dostávajú molekuly do lymbického systému. Ten pozitívne ovplyvňuje srdečný tep, krvný tlak, dýchanie a pamäť.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

15 min

​Pre správny rast nechtov, pekné a zdravé nechty je veľmi dôležité vedieť sa o nechty dobre postarať. Znie to jednoducho, ale nesprávne strihanie nechtov môže viesť k mnohým ťažkostiam, ako je zarastený necht, deformácia nechtovej platničky, prasknutie nechtu, zanesenie infekcie alebo nechtovej mykózy.

45 min

Chemický peeling je veľmi účinnou a starou metódou starostlivosti o ľudskú pokožku, ktorú si zamilovali už v minulosti Egypťania. Chemický peeling patrí do rúk lekárov a vyškolených kozmetičiek, ktorí používajú predovšetkým ovocné kyseliny.

60 min

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je veľmi príjemné, relaxačné ošetrenie, ktoré prebúdza lymfatický systém, zlepšuje krvný obeh, pružnosť svalov, uvoľňuje napätie pokožky, podporuje regeneračný proces pokožky.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava