+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Pedikúra

Wellness pedikúra a peeling

Darujte nohám wellness a peeling v podobe profi pedikúry. Chcete vaším nohám dopriať skutočný relax? Wellness a peeling pre chodidlá.

Dĺžka procedúry

90 min

Cena

30 €

Wellness, pedikúra. peeling, alma care

Wellness pedikúra sa začína očistným kúpeľom nôh s vonnou soľou, ktorá chodidlá zmäkčí. Nohy sa vydezinfikujú. Pedikér za pomoci skalpela a profesionálnej pedikérskej brúsky odstráni zhrubnutú pokožku na chodidlách, ostrihá nechty a ošetrí nechtovú kožtičku, potom nohy ošetrí krémom podľa typu pokožky.

Peeling chodidiel – peeling sa robí krémovým alebo olejovým peelingom, s obsahom hydratačných a vyživujúcich zložiek, ktoré zanechajú pokožku jemnú a príjemnú na dotyk. Peelingové zrniečka, efektívne odstraňujú odumreté čiastočky pokožky a vyhladia chodidlá.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

15 min

​Pre správny rast nechtov, pekné a zdravé nechty je veľmi dôležité vedieť sa o nechty dobre postarať. Znie to jednoducho, ale nesprávne strihanie nechtov môže viesť k mnohým ťažkostiam, ako je zarastený necht, deformácia nechtovej platničky, prasknutie nechtu, zanesenie infekcie alebo nechtovej mykózy.

90 min

Jedinečná oddychová procedúra, ktorá v sebe spája profesionálnu pedikúru a relaxáciu pri peelingu, reflexnej masáži chodidiel alebo parafínovom zábale nôh. Wellness pedikúra je určená pre všetkých – pre ženy, mužov, starších aj mladších, ktorí si v dnešnej uponáhľanej dobe potrebujú oddýchnuť a nabrať energiu pri svetle sviečky a príjemnej hudbe.

60 min

Retinolová kúra je vynikajúca najmä na jesenné a zimné obdobie, pretože zlepšuje obranyschopnosť pokožky voči mrazom a vetru. Vďaka tomu zabraňuje tvorbe vrások tým, že normalizuje proces rohovatenia pokožky a hojenia, ochraňuje tkanivo vrátane pokožky pred nežiadúcimi účinkami toxických látok a cudzorodých mikroorganizmov.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava