+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Relaxačné ošetrenie pleti

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je veľmi príjemné, relaxačné ošetrenie, ktoré prebúdza lymfatický systém, zlepšuje krvný obeh, pružnosť svalov, uvoľňuje napätie pokožky, podporuje regeneračný proces pokožky.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

25 €

Masáž tváre Alma Care

Pravidelná masáž oddiali tvorbu vrások ,potláča bolesti hlavy a migrény, odstraňuje stres a únavu, zvyšuje elasticitu (tonus) pleti a výživu pokožky. Pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom. Pri tvárovej masáži sa v okolí očí znižuje prehĺbenie vrások, posilní sa obočie, ktoré v priebehu rokov klesá. Masáž má exfoliačný účinok – odstraňuje odumreté bunky a tým vyhladzuje pokožku, tlakom odstraňuje uvoľňuje vývody potných a mazových žliaz.

Okrem toho urýchľuje metabolizmus v koži – odplavujú sa nežiadúce látky z kože, priaznivo pôsobí na jazvy – tvrdá zjazvená sa stáva mäkšou a v niektorých prípadoch sa čiastočne vstrebáva a jazvy sú plochejšie a menej viditeľné. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia. Účinok je trvalý iba vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

30 min

Športová masáž tvorí dôležitú súčasť prípravy amatérskych, ale i vrcholových športovcov , ktorí chcú opakovane podávať športové výkony a zároveň, čo najúčinnejšie predchádzať vzniku trvalého poškodenia organizmu.

20 min

Upravené obočie je veľmi dôležitou súčasťou  zovňajšku nielen žien ale aj mužov. Dobre upravené obočie dokonale zvýrazní naše črty tváre a náš pohľad sa stane príťažlivejším.

60 min

Medicinálna pedikúra, známa aj ako suchá pedikúra, je jedna z najmodernejších metód pedikúry. Vďaka vysokorýchlostnej frézke dosahuje okamžité skvelé efekty. Skrášlite svoje chodidlá.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava