+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Relaxačné ošetrenie pleti

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je veľmi príjemné, relaxačné ošetrenie, ktoré prebúdza lymfatický systém, zlepšuje krvný obeh, pružnosť svalov, uvoľňuje napätie pokožky, podporuje regeneračný proces pokožky.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

25 €

Masáž tváre Alma Care

Pravidelná masáž oddiali tvorbu vrások ,potláča bolesti hlavy a migrény, odstraňuje stres a únavu, zvyšuje elasticitu (tonus) pleti a výživu pokožky. Pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom. Pri tvárovej masáži sa v okolí očí znižuje prehĺbenie vrások, posilní sa obočie, ktoré v priebehu rokov klesá. Masáž má exfoliačný účinok – odstraňuje odumreté bunky a tým vyhladzuje pokožku, tlakom odstraňuje uvoľňuje vývody potných a mazových žliaz.

Okrem toho urýchľuje metabolizmus v koži – odplavujú sa nežiadúce látky z kože, priaznivo pôsobí na jazvy – tvrdá zjazvená sa stáva mäkšou a v niektorých prípadoch sa čiastočne vstrebáva a jazvy sú plochejšie a menej viditeľné. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia. Účinok je trvalý iba vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

45 min

Chemický peeling je veľmi účinnou a starou metódou starostlivosti o ľudskú pokožku, ktorú si zamilovali už v minulosti Egypťania. Chemický peeling patrí do rúk lekárov a vyškolených kozmetičiek, ktorí používajú predovšetkým ovocné kyseliny.

90 min

Jedinečná oddychová procedúra, ktorá v sebe spája profesionálnu pedikúru a relaxáciu pri peelingu, reflexnej masáži chodidiel alebo parafínovom zábale nôh. Wellness pedikúra je určená pre všetkých – pre ženy, mužov, starších aj mladších, ktorí si v dnešnej uponáhľanej dobe potrebujú oddýchnuť a nabrať energiu pri svetle sviečky a príjemnej hudbe.

30 min

Kozmetický salón Alma Care poskytuje starostlivosť aj tým najmenším. Strihanie, tvarovanie aj riešenie zarastajúcich nechtov. Detská pedikúra.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava