+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Relaxačné ošetrenie pleti

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je veľmi príjemné, relaxačné ošetrenie, ktoré prebúdza lymfatický systém, zlepšuje krvný obeh, pružnosť svalov, uvoľňuje napätie pokožky, podporuje regeneračný proces pokožky.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

25 €

Masáž tváre Alma Care

Pravidelná masáž oddiali tvorbu vrások ,potláča bolesti hlavy a migrény, odstraňuje stres a únavu, zvyšuje elasticitu (tonus) pleti a výživu pokožky. Pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom. Pri tvárovej masáži sa v okolí očí znižuje prehĺbenie vrások, posilní sa obočie, ktoré v priebehu rokov klesá. Masáž má exfoliačný účinok – odstraňuje odumreté bunky a tým vyhladzuje pokožku, tlakom odstraňuje uvoľňuje vývody potných a mazových žliaz.

Okrem toho urýchľuje metabolizmus v koži – odplavujú sa nežiadúce látky z kože, priaznivo pôsobí na jazvy – tvrdá zjazvená sa stáva mäkšou a v niektorých prípadoch sa čiastočne vstrebáva a jazvy sú plochejšie a menej viditeľné. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia. Účinok je trvalý iba vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

90 min

Máte málo času? Náš Deluxe power Alma balík obsahuje kompletné ošetrenie pleti spolu s wellness pedikúrou a parafínovým zábalom rúk za 90 minút.

60 min

Nejedného seniora trápia rôzne neduhy na chodidlách – zarastené nechty alebo zhrubnutá kože. V Alma Care vám vyriešime toto, ale i mnoho iného.

30 min

Pedikúra pre našich najmenších. Po kúpeli nôh sa nechtíky upravia do požadovaného tvaru. Ošetria sa problémové časti, ako napr. kurie oko, zarastený necht. Práve u detí je dôležité, aby si osvojili správny strihací návyk. Tým sa v budúcnosti dokážu vyvarovať problémom v spojitosti so zarastajúcim nechtom. Po ošetrení chodidla sa nôžka zľahka nakrémuje.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava