+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Rádiofrekvencia tváre

Rádiofrekvencia tváre je neinvazívna, bezbolestná procedúra, ktorej princípom je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože. Cielené prehriate kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky a stimulácií tvorby nových kolagénových a elastínových vlákien.

Dĺžka procedúry

45 min

Cena

35 €

Pre zvýšenie účinku rádiofrekvencie tváre sa počas ošetrenia používajú séra, gélové prípravky s vysokým obsahom účinných látok. Ošetrenie pleti rádiofrekvenciou omladzuje, ošetruje okolie očí, redukuje pigmentové škvrny. Aktívne sťahuje póry, redukuje vačky a tmavé fľaky pod očami, vyhladzuje jemné vrásky a vypĺňa ovisnuté kútiky očí. Zlepšuje pružnosť a pevnosť pleti, aktivuje regeneračné procesy buniek pokožky.

Okamžitý efekt omladenia tváre je viditeľný už po prvom ošetrení. Ošetrenie je bezbolestné, bezpečné a nemá žiadne vedľajšie účinky. Počas ošetrenia môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

45 min

Power wellness trvajúci 45 minút obsahuje opäť parafínový zábal na ruky, strihanie a lakovanie nechtov na nohách a prístrojové ošetrenie tváre – mikrodermabráziu.

15 min

Zhrubnutý necht vie potrápiť nejedného z nás. Okrem toho, že narúša vzhľad, dokáže aj nepríjemne bolieť. V Alma Care zatočíme i s týmto problémom.

30 min

Parafín je druh vosku, ktorý je vyrobený z ropy a obohatený o vitamín E. Vitamín E je významný antioxidant, ktorý chráni bunky pred rozkladom, regeneruje ich a je potrebný pre udržanie zdravého a mladistvého zovňajšku našej kože.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava