+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Hĺbkové čistenie pleti

Čistenie pleti je pre starostlivosť o pleť kľúčové, rovnako i kvalitná kozmetika. Zažite oboje v Alma Care v Bratislave – Ružinov.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

25 €

Hĺbkové čistenie pleti Alma Care

Zachovať si krásnu a zdravú pleť vyžaduje pravidelnú starostlivosť a čistenie. Medzi najžiadanejšie procedúry v našom salóne patrí kombinované hĺbkové čistenie, ktoré sa skladá z dvoch častí, mechanického (ručného) a prístrojového (skinscrubber) čistenia. Kombinovaným čistením sa dôkladne a hĺbkovo vyčistí pleť.

SKIN SCRUBBER je bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultrazvukových vĺn, ktorého cieľom je odstránenie nadbytočného mazu a zrohovatenej pokožky. Pôsobí jemne na pokožku príjemnými vibráciami bez využitia elektrického prúdu. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu.

Póry a jemné vrásky sú zbrúsené a menej viditeľné, komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrny jemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je pripravená vstrebávať účinné látky.

Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé. Po hĺbkovom čistení pleti je vhodná dezinfekcia ozónom, ktorý uzatvára póry, podporuje proces hojenia a má výborné protizápalové účinky. Pomáha v boji proti akné, proti starnutiu pleti, odstraňuje jazvy. Mierny účinok sušenia viditeľne zlepšuje mastnú a zjazvenú pleť po akné.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Ultrazvukové ošetrenie pokožky je bezbolestná kozmetická procedúra. Mechanické vlnenie ultrazvuku mení tepelnú energiu v pokožke, a tak umožňuje lepšie vstrebávanie účinných látok do hlbokých vrstiev pokožky. Po procedúre bude pleť hydratovaná, vyživená, vypnutá.

45 min

Power wellness trvajúci 45 minút obsahuje opäť parafínový zábal na ruky, strihanie a lakovanie nechtov na nohách a prístrojové ošetrenie tváre – mikrodermabráziu.

45 min

Rádiofrekvencia tváre je neinvazívna, bezbolestná procedúra, ktorej princípom je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože. Cielené prehriate kolagénu a elastínu má za následok ich zmrštenie, čo vedie k okamžitému vypnutiu pokožky a stimulácií tvorby nových kolagénových a elastínových vlákien.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava