+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

mobilna pedikura

Profesionálna pedikúra v pohodlí vášho domova? S AlmaCare je všetko možné

Starostlivosť o nohy, chodidlá, nechty je už oddávna súčasťou skrášľovacích procesov. Prvé zmienky o pedikúre sa objavujú už niekoľko tisíc rokov pred našim letopočtom. Vykopávky z prvotnopospolnej spoločnosti poukazujú, že na úpravu nechtov a chodidiel boli používané mušle a lávové kamene. 

Možno patríte medzi tých šťastnejších a chodidlá a nechty na nohách si dávate profesionálne ošetriť pedikúrou raz – dvakrát za rok, zvyčajne pred letnou sezónou.  Alebo patríte skôr k ľuďom, ktorým chýba pedikúra?  Vedia vás vaše stvrdnuté chodidlá, praskajúce päty, kurie oká  (link na článok magazin Ako na kurie oká),zarastajúce nechty  zarasteného nechtu potrápiť? Trápite sa so strihaním zhrubnutých nechtov člena vašej rodiny? Čítajte ďalej. Tento článok o mobilnej pedikúre je určený práve pre vás. 

V článku sa dozviete:

  1. Pre koho je určená mobilná pedikúra
  2. Na mobilnú pedikúru potrebujete len toto!
  3. Pohodlne sa usaďte…

mobilná pedikúra

Pre koho je určená mobilná pedikúra?

Mobilná pedikúra je určená pre ľudí s obmedzenou mobilitou. Do tejto skupiny patria starší ľudia so zdravotnými ťažkosťami, poúrazové stavy. Určite ste si pri starostlivosti o vašu maminu, otca alebo starých rodičov lámali hlavu nad tým ako ostrihať ich hrubé a deformované nechty. (link na článok pod cenníkom Zbavte sa zhrubnutých nechtov vďaka pedikúre). Máme pre Vás v kozmetickom salóne AlmaCare v Považskej Bystrici aj Bratislave riešenie – hygienickú a bezpečnú mobilnú pedikúru.

Mobilná pedikúra je určená aj pre ľudí, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nemôžu navštíviť pedikúru v salóne. Mobilná pedikúra je pre mamičky, ktoré nemajú kde nechať svoje ratolesti, vyťažených podnikateľov, manažérov, ľudí pracujúcich na zmeny, ľudí pracujúcich z domu, alebo tých, ktorí potrebujú ušetriť čas. Mobilná pedikúra vám dáva flexibilitu pri organizácii vašich pracovných či súkromných aktivít, dáva vám možnosť relaxovať pri filme, dobrej knihe a obľúbenej hudbe.

https://www.almacare.sk/sluzby/povazska-bystrica/wellness-a-peeling-pedikura/

Na mobilnú pedikúru potrebujete len toto!

NIČ! Teda skoro nič. Váš čas je prvé a základné kritérium. Potom pedikérka bude od vás potrebovať teplú vodu a prístup k elektrickej zástrčke. Miesto, kde sa bude pedikúra robiť, vyberiete spoločne, podľa možností vášho obydlia. Pedikérka má pre takýto typ služby všetko profesionálne vybavenie. Aj pri mobilnej pedikúre sa dodržiavajú všetky hygienické predpisy pre výkon epidemiologicky závažných činností, kde pedikúra spadá. Tak ako pri návšteve pedikérskeho salónu, ani pri mobilnej pedikúre zo salónu AlmaCare u vás doma nepotrebujete nič chystať. Pedikérka so sebou donesie sterilné nástroje, brúsku, rukavice, ochranné rúško, ochranný štít, uteráky, vaničku, soľ do kúpeľa, dezinfekciu, krémy, laky… 

Pohodlne sa usaďte …

Po tom, čo si vyberieme vhodné miesto, zvyčajne to býva izba, kancelária alebo obývačka, prípadne kúpeľňa – tam kde je väčší priestor a kde sa vám bude pohodlne sedieť, pedikérka urobí obhliadku chodidiel na základe ktorej vyberie pre vás najvhodnejší druh pedikúry (mokrá, suchá, kombinovaná pedikúra). Potom už prejdete priamo k tejto príjemnej domácej beauty procedúre. V prípade mokrej alebo kombinovanej pedikúry pedikérka pripraví kúpeľ na nohy, vyberie si potrebné nástroje, zapojí pedikérsku brúsku, nasadí okuliare a môžete začať. Vidíte, žiadna veda to nie je.  🙂

mobilna pedikura

Po dohode je možné mobilnú pedikúru doplniť wellness procedúrami, ako je peeling a reflexná masáž chodidiel. Darujte nohám wellness a peeling v podobe profi pedikúry. 

Mobilná pedikúra je riešenie aj pre vás, lebo sme posadnutí vašou krásou. 

Tešíme sa na Vás.

Odporúčame

mobilna pedikura

Mobilná pedikúra

Profesionálna pedikúra priamo u vás doma? Objednajte si naše služby priamo k vám domov.

Kategórie

Populárne články

MAGAZÍN

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

Zaujímajú vás témy z oblasti kozmetiky, pedikúry, masáží, starostlivosti o telo pleť? Prečítajte si zaujímavé články a postrehy našich odborníkov. 

služby

Naše služby

Považská Bystrica

Bratislava
Pov. Bystrica
Bratislava