+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika Považská Bystrica

Večerné líčenie

Pri večernom líčení môžeme viac experimentovať s farbami očných tieňov a pier nakoľko musí byť výraznejšie než denné líčenie. Pri večernom líčení budeme potrebovať oveľa viac prípravkov a času.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Pred nanesením make-upu musí byť pleť hydratovaná preto by sme mali zvoliť správnu podkladovú bázu podľa typu pokožky aby make-up vydržal čo najdlhšie. Pokiaľ Vás trápia kruhy pod očami je dobré naniesť korektor, ktorý je svetlejšej farby. Na pokožku nanášame správne zvolený make-up. Kontúrovanie tváre dokáže zvýrazniť našu krásu. Tmavý tieň nanesieme pod lícne kosti prípadne vrchnú časť čela a svetlejšiu farbu nanesieme na nos a do stredu čela. Aplikovať môžeme aj bronzer pod lícnymi kosťami a lícenku ktorá dodá krajšiu a zdravšiu farbu líčkam. Celú tvár zafixujeme transparentným púdrom. Očné tiene môžu mať rôznu farbu od zlatých, trblietavých, medených, strieborných odtieňov až po dymové a metalické líčenie podľa požiadaviek klienta. Pokiaľ chceme aby nám rúž na našich perách vydržal čo najdlhšie je dobre pod rúž naniesť konturovaciu ceruzku.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

60 min

Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované venujeme sa úprave nechtov, ošetrení kože a päty.

70 min

Skombinujte výhody suchej pedikúry s efektami tej mokrej, a užite si beauty zážitok na profi úrovni v salóne Alma Care v Považskej Bystrici. Kombinovaná pedikúra.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava