+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika Považská Bystrica

Rádiofrekvencia tváre

Je pôsobenie striedavého elektrického prúdu, ktorý sa prenáša vo vlnách s vysokými frekvenciami, v tkanivách zvyšuje teplotu tým zahrieva bunky a zvýšená teplota podporuje tvorbu kolagénu,kyseliny hyalurónovej a elastínu v našej koži.Rádiofrekvencia sa teda už nevyužíva len v lekárstve ale svoje účinky si uplatnila aj v profesionálnych kozmetických salónoch.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

35 €

Prienik rádiofrekvencie v kozmetike je a čiastočne až do zamše. Účinná je predovšetkým na obnovu kolagénových vlakien tým zlepšuje pružnosť a pevnosť kože.Preto opakovaním tejto procedúry vieme docieliť neinvazívny lifting tváre. Pleť bude vypnutá,zjemnená, redukujú sa vrásky. Rádiofrekvencia nemá žiadne vedľajšie účinky preto sa klient môže vrátiť ihneď do bežného života nakoľko nie je potrebný žiadny čas na zotavenie. Rádiofrekvencia sa nesmie používať pokiaľ má klient kovový implantát,v tehotenstve,pri nádorových ochoreniach,pri srdcovo-cievnych chorobách,epilepsie. Pre dosahovanie požadovaných efektov je veľmi dôležite rádiofrekvenciu opakovať v pravidelných intervaloch Odporúča sa 8 sedení 1-2 krát do týždňa a následne pre udržanie dosiahnutého výsledku každých 30 dní.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

30/60 min
30 min
Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava