+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

Pedikúra

Peeling chodidiel

Peeling chodidel slúži na zmäkčenie pokožky chodidiel spolu s masážnym zapracovaním do pokožky. Ošetrenie je veľmi príjemné a slúži na odstránenie jemných šupiniek na koži a zlepšenie cirkulácie krvi.

Dĺžka procedúry

10 min

Cena

5 €

Peeling chodidiel

Postup a účinky peelingu – na chodidlá sa nanesie peeling na báze krému alebo oleja, s obsahom látok, ktoré pokožku hydratujú a vyživujú. Hlavnou zložkou peelingu sú peelingové zrniečka, ktoré efektívne odstraňujú odumreté čiastočky pokožky a vyhladia chodidlá.

Pedikér Vám peeling nanesie na zvlhčené nohy a jemnými krúživými pohybmi ich premasíruje, aby sa odstránilo čo najviac odumretých buniek. Zvyšky peelingu očistíme s teplým mäkkým uterákom. Procedúra sa konči opätovným ošetrením zvláčňujúcim krémom.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

5/10 min
10

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava