+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Pedikúra

Mobilná pedikúra

Pedikúra z pohodlia vášho domova.

  • Pedikúra v rámci Považskej Bystrice – 2 €
  • Pedikúra v okolí Považskej Bystrice  do 10 km – 3 €
  • Pedikúra v okolí Považskej Bystrice 11 – 20 km – 4 €

Dĺžka procedúry

Cena

2 - 4 €

Mobilná pedikúra je určená pre ľudí s obmedzenou mobilitou. Patria tu starší ľudia so zdravotnými ťažkosťami, poúrazové stavy. Určite ste si pri starostlivosti o vašu maminu, otca alebo starých rodičov lámali hlavu nad tým ako ostrihať ich hrubé a deformované nechty? Máme pre Vás v salóne Almacare riešenie – hygienickú a bezpečnú mobilnú pedikúru.

Mobilná pedikúra je určená aj pre ľudí, ktorí z akéhokoľvek dôvodu nemôžu navštíviť pedikúru v salóne. Mobilná pedikúra je pre mamičky, ktoré nemajú kde nechať svoje ratolesti, vyťažených podnikateľov, manažérov, ľudí pracujúcich na zmeny, ľudí pracujúcich z domu, alebo tých, ktorí potrebujú ušetriť čas. Mobilná pedikúra Vám dáva flexibilitu pri organizácii Vašich pracovných či súkromných aktivít, dáva Vám možnosť relaxovať pri filme, dobrej knihe a obľúbenej hudbe.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

60 min

Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované venujeme sa úprave nechtov, ošetrení kože a päty.

70 min

Skombinujte výhody suchej pedikúry s efektami tej mokrej, a užite si beauty zážitok na profi úrovni v salóne Alma Care v Považskej Bystrici. Kombinovaná pedikúra.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava