+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

Kozmetika Považská Bystrica

Mezoterapia na tvár (invazívna)

Mezoterapia je mimoriadne účinná bezpečná liečebná metóda ktorá dokáže pomôcť s nedostatkami mastnej alebo suchej pleti, s jazvami po akné, vráskami, striami a celulitídou. Ide o aplikáciu prírodných liečiv, vitamínov,minerálov,aminokyselín,kyseliny hyalurńovej,kolagénu,rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú našej koži.

Dĺžka procedúry

90 min

Cena

60 €

mezoterapia, tvár, pleť, salón Alma Care

Zmes zvolíme podla typu a problematiky klienta. Pokožku očistíme a následne nanesieme lokálne anestetikum aby ošetrenie nebolo nepríjemné. Anestetikum zotrieme a nanesieme na tvár,krk,dekolt,alebo inú problémovú lokalitu na tele účinnú zmes ktorú zapracovávame pomocou mikroihliciek DermaPenom. Výsledkom je krásna omladená, hydratovaná, vyživená pleť. Ošetrenie je vhodné takmer pre každý typ pokožky. Ošetrenie Neodporúča sa však ľuďom ktorí majú kožné ochorenia,poruchy zrážanlivosti krvi. Po ošetrení je mierne začervenanie a opuch tváre, príznaky postupne ustúpia do 48 hodín.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

10
5/10 min

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava