+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Masáže

Detoxikačná medová masáž

Prírodný liečiteľ – medová masáž, je veľmi prospešný a pohodlný spôsob ako detoxikovať organizmus . Aplikáciou medu v sériách oživuje a povzbudzuje organizmus. Masáž odporúčame starším ako 15 rokov. 

Dĺžka procedúry

30-40 min

Cena

18 €

Masáže Považská Bystrica

Detoxikačná medová masáž je veľmi stará a osvedčená liečiteľská metóda. Pri medovej masáži pôsobí liečivá sila včelieho medu pokožkou priamo na organizmu. Prostredníctvom pumpovacích pohybov rúk sú pri masáži medom vysávané staré usadeniny, toxíny a jedy z telesných tkanív. Táto masáž prebieha v troch fázach pričom jedna fáza trvá 10-15 minút.

Celková detoxikačná medová masáž trvá 30-40 minút. Medzi fázami sú prestávky , kedy masér poutiera masírovaného a aplikuje na neho mokrý zábal .Vzápätí znovu nanáša nový , roztopený med. Pri tejto masáží je možné , že masírovaný ukončí masáž po druhej fáze . Je to preto lebo med začína na tele hnednúť , dokonca sa vie zafarbiť až na čierno. Znamená to, že škodlivé látky sa z tela vylučujú von a med začína byť viac lepkavý na povrchu tela. Dôležité je , aby po tejto masáži masírovaný dodržiaval pitný režim. Mali by ste vedieť , že po antidetoxikačnej medovej masáži s

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

Masáže z pohodlia vášho domova.

  • Masáže v rámci Považskej Bystrice – 2 €
  • Masáže v okolí Považskej Bystrice  do 10 km – 3 €
  • Masáže v okolí Považskej Bystrice 11 – 20 km – 4 €
Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava