+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Konzultácie

Konzultácia so Špecialistom - poraďte sa s nami zdarma

Niekedy nevieme hneď čo nám chýba, čo nám pomôže a ako na to.  Najjednoduchším riešením je skonzultovať problém a plán riešenia s niektorým z našich špecialistov – pedikér, kozmetička, masér.

Dĺžka procedúry

10 min

Cena

0€

Rezerváciou tejto služby si zabezpečíte čas, pozornosť a rady jedného z našich špecialistov – pedikérky, kozmetičky alebo masérky.

Nie všetko hodnotné musí byť drahé – túto službu poskytujeme pre vás zdarma.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

60 min

Skombinujte výhody suchej pedikúry s efektami tej mokrej, a užite si beauty zážitok na profi úrovni v salóne Alma Care v Považskej Bystrici. Kombinovaná pedikúra.

60 min

Mokrá pedikúra spočíva v kúpeli nôh s pridaním osviežujúcich a zmäkčovacích prípravkov, väčšinou kúpeľných solí. Keď sú nohy pripravené a vydezinfikované venujeme sa úprave nechtov, ošetrení kože a päty.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava