+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

Skincare a depilácie Považská Bystrica

Depilácia líca

Bohužiaľ medzi časté chybičky krásy na ženskej tvári patrí aj nadmerné ochlpenie. Či už sa jedná o ochlpenie nad hornou perou, bradou alebo lícach, dokáže to výrazne znížiť sebavedomie nejednej ženy

Dĺžka procedúry

10 min

Cena

10 €

Pokiaľ sa nadmerné ochlpenie vyskytuje u žien nemá to za následok len estetickú nedokonalosť, ale väčšinou to má súvis aj so zdravotným stavom klientky. Preto je vhodné neriešiť len estetickú stránku ale navštíviť aj lekára. Hrubé, tmavé chlpy patria na mužskú tvár. Preto sa snažíme nejednej z vás vyčarovať úsmev na tvári a dodať vám potrebné sebavedomie a zbaviť vás rýchlo a bezbolestne nepekných chĺpkov. Pri pravidelnej depilácií sa poškodzuje vlasový váčok, čo môže mať za následok, že chĺpky časom prestanú rásť.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

30/60 min
10
60 min

Suchá ( mediciálna ) pedikúra je dnes už preverenou, bezbolestnou a veľmi obľúbenou metódou, po ktorej sa nebudete hanbiť svoje nohy ukazovať. Základný rozdiel v ošetrení nôh pomocou mediciálnej pedikúry v porovnaní s klasickou – mokrou je ten, že nohy sa nenamáčajú, čo umožňuje ošetrenie takzvanej diabetickej nohy.

Máte záujem? Objednajte sa.

Považská Bystrica

Pov. Bystrica
Bratislava