+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

ESHOP

Darčeky

Urobte si radosť zážitkom. Zakúpte si naše darčekové poukážky do našich salónov bezčasového obmedzenia. 

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

ZOBRAZIŤ FILTER

Kategórie

Značky

Zoradiť podľa

Zobraziť iba akciové produkty

Keď hľadáte jedinečný beauty zážitok pre vašu lásku, valentínsky darčekový poukaz v hodnote 25 eur je skvelým spôsobom, ako ju potešiť. Doprajte jej kvalitu AlmaCare bez kompromisov a dovoľte nám postarať sa o ňu. V Almacare ho vybavíte online za pár sekúnd a má jednoročnú platnosť!
Keď hľadáte jedinečný luxusný beauty zážitok pre vašu lásku, valentínsky darčekový poukaz v hodnote 50 eur je skvelým spôsobom, ako ju potešiť. Doprajte jej kvalitu AlmaCare bez kompromisov a dovoľte nám postarať sa o ňu. V Almacare ho vybavíte online za pár sekúnd a má jednoročnú platnosť!
S darčekovou poukážkou v hodnote 50€ máte len jediný problém – ktorú službu si vybrať? Ten najlepší spôsob ako potešiť seba, alebo blízkeho, bez limitov pri výbere kvalitných služieb, s jednoročnou platnosťou. Takto sa robí radosť bez limitov, naplno.
Sada je určená pre mladšiu pleť a obsahuje Hydratačný telový balzam 225ml, Hydratačný telový šampón 225ml, Pedicalx zmäkčujúci krém na päty 15ml, Zvláčňujúci krém na ruky 15ml + Vianočnú ozdobu ZDARMA.
Sada je určená pre zrelú suchšiu pleť a obsahuje Renovia denný krém 50ml, Renovia nočný krém 50ml, Renovia očný krém CPK 30ml a zdarma guľatý balzám na pery. Jemne pôsobí na vyhladzovanie vrchnej vrstvy pokožky.
Sada obsahuje sprchový gél 200ml a šampón 200ml a bezpochyby urobí radosť všetkým, ktorí sa radi nechajú uniesť na vlnách exotických i bylinkových vôní a povznesú svoju dennú očistu na radostný rituál.
Sada obsahuje Jemný krém na ruky (50ml) s vôňou citrusov a Ochrannú pomádu na pery (4,2g). Urobí radosť každej žene, ktorá niekoľkokrát denne siahne do kabelky pre pomocníkov na ošetrenie rúk a pier.
Sada obsahuje sprchový gél 200ml a šampón 200ml a urobí radosť mužom, ktorí si doprajú šetrnú prírodnú starostlivosť s účinkami bioaktívnych látok, rastlinných a éterických olejov s neodolateľnou arómou.
Sada obsahuje bylinný čaj a éterický olej. V čajovej zmesi prevažuje medovka, bylinka s citrónovou vôňou, harmanček, ľubovník, lipa a ruža. Zmes éterických olejov spája vôňu rozkvitnutej lúky a balzamovú vôňu lesov.
Keď hľadáte jedinečný beauty zážitok pre svojich najbližších, prekvapte ich AlmaCare darčekovou poukážkou v hodnote 20 eur. Ten najlepší spôsob ako potešiť seba, alebo blízkeho, bez limitov pri výbere kvalitných služieb, s jednoročnou platnosťou. Mobilná pedikúra a masáž sú v ponuke!
Keď hľadáte jedinečný beauty zážitok pre svojich najbližších, prekvapte ich AlmaCare darčekovou poukážkou v hodnote 30 eur. Ten najlepší spôsob ako potešiť seba, alebo blízkeho, bez limitov pri výbere kvalitných služieb, s jednoročnou platnosťou. Mobilná pedikúra a masáž sú v ponuke!
Keď hľadáte jedinečný beauty zážitok pre svojich najbližších, prekvapte ich AlmaCare darčekovou poukážkou v hodnote 40 eur. Ten najlepší spôsob ako potešiť seba, alebo blízkeho, bez limitov pri výbere kvalitných služieb, s neobmedzenou platnosťou. Mobilná pedikúra a masáž sú v ponuke!
Pov. Bystrica
Bratislava