+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 20:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Pedikúra

Wellness pedikúra a peeling

Darujte nohám wellness a peeling v podobe profi pedikúry. Chcete vaším nohám dopriať skutočný relax? Wellness a peeling pre chodidlá.

Dĺžka procedúry

90 min

Cena

30 €

Wellness, pedikúra. peeling, alma care

Wellness pedikúra sa začína očistným kúpeľom nôh s vonnou soľou, ktorá chodidlá zmäkčí. Nohy sa vydezinfikujú. Pedikér za pomoci skalpela a profesionálnej pedikérskej brúsky odstráni zhrubnutú pokožku na chodidlách, ostrihá nechty a ošetrí nechtovú kožtičku, potom nohy ošetrí krémom podľa typu pokožky.

Peeling chodidiel – peeling sa robí krémovým alebo olejovým peelingom, s obsahom hydratačných a vyživujúcich zložiek, ktoré zanechajú pokožku jemnú a príjemnú na dotyk. Peelingové zrniečka, efektívne odstraňujú odumreté čiastočky pokožky a vyhladia chodidlá.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Medicinálna pedikúra, známa aj ako suchá pedikúra, je jedna z najmodernejších metód pedikúry. Vďaka vysokorýchlostnej frézke dosahuje okamžité skvelé efekty. Skrášlite svoje chodidlá.

60 min

Nechajte kúpeľné soli, aby sa počas mokrej pedikúry postarali o vaše chodidlá i nechty. Mokrá pedikúra začína kúpeľom nôh s pridaním zmäkčovacích kúpeľných solí. Nasleduje dezinfekcia a samotné ošetrenie kože chodidla a päty.

30 min

Kozmetický salón Alma Care poskytuje starostlivosť aj pre tých najmenších. Baby pedikúra – detská pedikúra – sa postará o nechty, chodidlá a ošetria sa aj problémové časti.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava