+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Relaxačné ošetrenie pleti

Kozmetická masáž tváre, krku a dekoltu je veľmi príjemné, relaxačné ošetrenie, ktoré prebúdza lymfatický systém, zlepšuje krvný obeh, pružnosť svalov, uvoľňuje napätie pokožky, podporuje regeneračný proces pokožky.

Dĺžka procedúry

60 min

Cena

30 €

Masáž tváre Alma Care

Pravidelná masáž oddiali tvorbu vrások ,potláča bolesti hlavy a migrény, odstraňuje stres a únavu, zvyšuje elasticitu (tonus) pleti a výživu pokožky. Pôsobí proti dvojitej brade, ovisnutým lícam a poklesnutým kútikom. Pri tvárovej masáži sa v okolí očí znižuje prehĺbenie vrások, posilní sa obočie, ktoré v priebehu rokov klesá. Masáž má exfoliačný účinok – odstraňuje odumreté bunky a tým vyhladzuje pokožku, tlakom odstraňuje uvoľňuje vývody potných a mazových žliaz.

Okrem toho urýchľuje metabolizmus v koži – odplavujú sa nežiadúce látky z kože, priaznivo pôsobí na jazvy – tvrdá zjazvená sa stáva mäkšou a v niektorých prípadoch sa čiastočne vstrebáva a jazvy sú plochejšie a menej viditeľné. Blahodarne pôsobí na myseľ a dušu a zbaví Vás vnútorného napätia. Účinok je trvalý iba vtedy, ak sa masáž vykonáva pravidelne.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Medicinálna pedikúra, známa aj ako suchá pedikúra, je jedna z najmodernejších metód pedikúry. Vďaka vysokorýchlostnej frézke dosahuje okamžité skvelé efekty. Skrášlite svoje chodidlá.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava