+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

LED terapia svetlom

LED terapia predstavuje jednoduchý a veľmi efektívny spôsob starostlivosti o pokožku. Táto prevratná metóda ošetrovania pleti využíva rôzne typy LED lúčov.

Dĺžka procedúry

20 min

Cena

10 €

LED terapia svetlom Alma Care

LED terapia svetlom preniká do hlbších vrstiev pokožky, zlepšuje vzhľad pleti, pôsobí proti akné, podporuje krvnú cirkuláciu v koži, vzhľad nerovnomernej pigmentácie pokožky. Okrem toho aktivuje fibroblasty a stimuluje tak novotvorbu kolagénu, redukuje produkciu melanínu, viditeľné sčervenanie pokožky, veľkosť kožných pórov a zmenšuje zhrubnutie kože. Keď sa liečba LED svetlom správne aplikuje, dokáže priniesť mnohé prospešné účinky pre pleť.

MODRÉ SVETLO sa využíva na liečbu akné, má antibakteriálne a čistiace účinky. Zlepšuje vzhľad mastnej pleti, redukuje množstvo kožného mazu. Je plne použiteľné aj u citlivej pokožky.

ZELENÉ SVETLO dokáže vyvážiť pomer pigmentu v pokožke, “starecké škvrny”, redukuje drobné vrásky, vyživuje starnúcu pokožku, pomáha obnoviť bunkovú stabilitu a rovnováhu metabolizmu. Taktiež pomáhá na bledú, zašednutú alebo zožltnutú pleť, na rast vlasov – pozitivne pôsobí na vlasové korienky, pôsobí proti padaniu vlasov u žien a mužov. Tiež má hojivé účinky.


ŽLTÉ SVETLO
zlepšenie mikrocirkulácie, vaskulárnych problémov, napomáhá “bunkovému dýchaniu”, podporuje bunkovú imunitu, pôsobí detoxikačne. Taktiež podporuje regeneráciu pleťových buniek a znižuje začervenanie. Často sa využíva pri depigmentačných ošetreniach.

ČERVENÉ SVETLO zvyšuje produkciu kolagénu v pokožke, vedie k opätovnému spusteniu regeneračných mechanizmov a stimuluje fibroblasty. Červené svetlo je absorbované krvou a tkanivami s vysokým obsahom vody.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

60 min

Medicinálna pedikúra, známa aj ako suchá pedikúra, je jedna z najmodernejších metód pedikúry. Vďaka vysokorýchlostnej frézke dosahuje okamžité skvelé efekty. Skrášlite svoje chodidlá.

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava