+421 948 868 292

Po - Pi: 09:00 - 19:00

+421 948 868 292

Po - Pi: 08:00 - 21:00

Kozmetika

Chemický peeling tváre

Chemický peeling je rýchly a účinný postup k omladeniu, rejuvenizácií a regenerácii pokožky tváre. Vhodný aj pre mastnú preč a pleť s akné. Mimoriadne dôkladne odstraňuje odumreté bunky a tak pripravuje cestu výživným látkam do hlbokých vrstiev.

Dĺžka procedúry

30 min

Cena

30 €

Chemický peeling tváre, žena, akné,

Larens – chemický povrchový peeling s komplexom prírodných peptidov, dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje jej nedostatky. Predstavuje spojenie dvoch druhov kyselín: 5% kyseliny mandľovej a 5% kyseliny pyrohroznovej (pH 1,1). Chemický peeling spočíva v narušení povrchových, či hlbších vrstiev pokožky a jej následnom odlúčení. Týmto sa stimuluje obnova buniek a začne regenerácia pokožky. Vyrovnáva vrchnú vrstvu pokožky a zjednocuje jej farebný tón, redukuje drobné vrásky, zmierňuje príznaky akné, znižuje tvorbu kožného mazu, zužuje rozšírené kožné póry a celkovo zlepšuje stav pleti.

Mimoriadne dôkladne odstraňuje odumreté bunky a tak pripravuje cestu výživným látkam do hlbokých vrstiev. Predstavuje viacúčelový prípravok na akné, regeneruje pokožku, prinavracia jej mladý, žiarivý a zdravý vzhľad. Liečebná kúra pozostáva z niekoľkých pravidelne sa opakujúcich sedení. Jedna kúra pozostáva zvyčajne zo 3-5 sedení s odstupom 2-3 týždne medzi jednotlivými ošetreniami. Po liečbe je dôležitá ochrana pokožky pred slnečným žiarením.

Naše služby

Mohlo by vás zaujímať

Blog

Všetky naše skúsenosti na jednom mieste

But I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth.

Máte záujem? Objednajte sa.

Bratislava

Pov. Bystrica
Bratislava